PRACA W NIEMCZECH DLA ELEKTRYKA - NIE WYMAGANE UPRAWNIENIA

  • Data publikacji: 24/11/2023
    • Kraków, małopolskie, Polska

Praca dla elektryka w Niemczech - nie wymagany j.niemiecki, nie wymagane uprawnienia

lokalizacja: Lipsk (blisko granicy)

OPIS STANOWISKA:

- Montaż instalacji światłowodowej

- Montaż kabli internetowych

- Podłączanie internetu

- Sprawdzanie stanu izolacji

OFERUJEMY:

- Umowa niemiecka bezpośrednio z pracodawcą niemieckim

- Firma zapewnia zakwaterowanie i hotele

- Śniadanie w hotelu zawsze jest wliczone w cenę

- Firma zapewnia szkolenia

- Wynagrodzenie wynosi około 3000-4000 euro brutto

- Coroczne premie w wysokości od 1000 do 7000 euro w prowizjach, które

zbiera cały zespół

- Wynagrodzenie wypłacane miesięcznie

- 40- to godzinny tydzień pracy

WYMAGANIA:

- Mile widziane prawo jazdy

- Znajomość języka niemieckiego nie jest tak istotna, wystarczają podstawowe

umiejętności języka angielskiego

- Gotowość do podróży służbowych

tel. 698 820 628

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Brygadzista - Komisjoner

    Brygadzista - Komisjoner

    Praca za granicą Kraków (małopolskie) 07/08/2023

    Brygadzista – Komisjoner OFERUJEMY: • stawkę 16 euro brutto/h, 1900-2000 euro na rękę miesięcznie, • bonusy efektywnościowe, • wypłacane miesięcznie ekwiwalenty, • możliwość pobierania zaliczek, • darmowe mieszkanie – dobry standard i pełne wyposażen...

  • Magazynier DHL

    Magazynier DHL

    MAGAZYNIER DHL Kassel Oferujemy: • stawkę 13,00 EURO brutto/h, • możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu roboczym, • darmowe zakwaterowanie – dobry standard, wyposażenie + Wi-Fi, • wszystkie przepracowane godziny są wypłacane (brak z...

  • Koordynator projektów

    Koordynator projektów

    Koordynator projektów z językiem niemieckim Kraków To oferujemy: • pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie, • możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności, • prywatną opiekę medyczną w Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie, zajęcia z trenerem person...