Praca za granicą pracownik produkcji od zaraz Dania

  • Data publikacji: 26/08/2023
    • Polska

!!! Praca w przetwórni ryb w Danii!!!

Miejsce: Skagen, Północna Jutlandia
Zadania: Praca na produkcji, przetwórstwo rybne
Okres pracy: ok 2 miesiące
Stawka godzinowa:131,65 DKK/h
Godziny: gwarantowane 120 h miesięcznie, może zdarzyć się więcej pracy
Miejsca: 10
Zakwaterowanie: odpłatne przez pracownika, firma pomaga w znalezieniu zakwaterowania

Wymagania:

- gotowość do szybkiego podjęcia pracy
- samochód do dyspozycji (może się zdarzyć praca w innej lokalizacji w promieniu 40-50 km)
- mile widziana minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV, najlepiej w języku angielskim na adres email nadmu@jks.dk z informacją od kiedy możecie Państwo zacząć pracę
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Brygadzista - Komisjoner

    Brygadzista - Komisjoner

    Praca za granicą Kraków (małopolskie) 07/08/2023

    Brygadzista – Komisjoner OFERUJEMY: • stawkę 16 euro brutto/h, 1900-2000 euro na rękę miesięcznie, • bonusy efektywnościowe, • wypłacane miesięcznie ekwiwalenty, • możliwość pobierania zaliczek, • darmowe mieszkanie – dobry standard i pełne wyposażen...

  • Magazynier DHL

    Magazynier DHL

    MAGAZYNIER DHL Kassel Oferujemy: • stawkę 13,00 EURO brutto/h, • możliwość pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu roboczym, • darmowe zakwaterowanie – dobry standard, wyposażenie + Wi-Fi, • wszystkie przepracowane godziny są wypłacane (brak z...

  • Koordynator projektów

    Koordynator projektów

    Koordynator projektów z językiem niemieckim Kraków To oferujemy: • pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie, • możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności, • prywatną opiekę medyczną w Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie, zajęcia z trenerem person...