SPECJALISTA DS. PR Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - PRACA ZDALNA

  • Data publikacji: 19/04/2024
  • Data Modyfikacji: 26/04/2024
    • cała Polska, wszystkie, Polska

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. PR z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

● Mile widziana znajomość języka angielskiego

● Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Outlooka

● Zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania

● Umiejętność planowania i zarządzania czasem

● Własny komputer

● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

● Odpowiadanie za obsługę powierzonych Klientów / projektów – dbanie o jakość, efektywność i ciągłość obsługi oraz o poprawne relacje z Klientem

● Prowadzenie równolegle i samodzielnie kilka projektów przy wsparciu koncepcyjnym i organizacyjnym Team Leadera / Client Service Directora (TL/CSD) oraz wsparciu wykonawczym Junior Account Executive (JAE)

● Samodzielnie organizowanie swojego czasu pracy. Odpowiadanie za sprawne zarządzanie projektem i wyniki

● Czuwanie nad właściwą realizacją miesięcznego schematu pracy:

● Przygotowanie planu działań

● Proponowanie tematów komunikatów prasowych (IP)

● Pisanie IP samodzielnie lub z pomocą JAE

● Odpowiadanie za przygotowanie prawidłowych baz odbiorców do wysyłek, ich weryfikację, aktualizację, udostępnienie na dysku wspólnym

● Przeprowadzanie lub nadzorowanie wysyłki materiałów do mediów

● Przeprowadzanie lub nadzorowanie follow-up

● Aranżowanie, koordynowanie wywiadów oraz pomoc przy ich autoryzacji

● Na koniec miesiąca przygotowywanie podsumowania dla każdego Klienta (raport z działań oraz wykaz publikacji medialnych).

● Organizowanie spotkań prasowych, konferencji, eventów w zależności od ustaleń z Klientem

● Na bieżąco uzgadnianie i zatwierdzanie z Klientem wszystkich treści przeznaczonych do upublicznienia oraz działania

Oferujemy:

● Pracę zdalną

● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

● Wynagrodzenie do ustalenia (5-6 tys. zł brutto)

● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

● Opieka ze strony BPO NETWORK – dostęp do psychologa, kadrowej, prawnika

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona

798 951 967
[email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ

(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia